

Подарунковий Пакет Преміум Великий (червоний)
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: ТВ-383/1
36,75 ₴
Мінімальне замовлення — 12 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1 500 ₴
+380 (66) 680-74-28
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пакет подарунковий "Великий"
Розмір -32х26х12см
- Матеріал - щільний картон (230гр/м2)
- об'ємний малюнок , тиснення фольгою
- В упаковці - 12 шт. однієї картинки.
Сайт компанії www.paketbest.com
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Пакет |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36,75 ₴
- Мінімальне замовлення: 12 шт.



